The Story World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The Story World

The Story World

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

alacakaranlık 1. kitap

2 posters
YazarMesaj
Camellia
Yeni Sihir
Yeni Sihir
Camellia

alacakaranlık  1. kitap Empty
MesajKonu: alacakaranlık 1. kitap   alacakaranlık  1. kitap Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 5:12 pm

Twilight l Alacakaranlık

alacakaranlık  1. kitap Twilight

Yazar: Stephenie Meyer

Çevirmen: Ayşegül Uzer

Orjinal İsim: Twilight

Yayınevi: DHARMA Yayınları

Sayfa sayısı: 440 sayfa

Türü: Fantastik

Üç seyden emindim. Birincisi Edward bir vampirdi. Ikincisi, ne kadar baskin oldugunu bilemesem de onun bu vampir yani kanima susamisti. Üçüncüsü ise, kosulsuz ve geri dönülemez bir sekilde ona asik olmustum.

Isabella Swan Washington'in, yagmurun hiç dinmedigi küçük kasabasi Forks'a tasinir. Bu simdiye kadar aldigi en sikici karar gibi görünmektedir. Fakat gizemli ve çekici Edward'la tanismasi hayatini heyecanli ve tüyler ürpertici bir hale sokar. Edward simdiye kadar, içinde yasadigi küçük toplulukta vampir kimligini saklayabilmistir. Ancak artik kimse güvende degildir, özellikle Edward'in en çok deger verdigi insan olan Isabella… Iki sevgili kendilerini tutku ve tehlike arasinda dengede duran bir biçagin en keskin noktasinda bulur.

Alacakaranlik içgüdülerimize meydan okumakla tutkularimizi tatmin etme boyun istegi arasindaki çatismayi sorgulayan etkileyici bir kitap.

“Stephenie Meyer, 2005 yilinin gelecegi en parlak yeni yazaridir.”

2005 Amerika Kütüphaneler Birliği En İyi Kitap Ödülü

Seri 5 kitaptan oluşuyor

Serinin orjinal ismi : Twilight
Hera
Genel Site Sorumlusu
Site Yöneticisi

Genel Site Sorumlusu Site Yöneticisi
Hera

alacakaranlık  1. kitap Empty
MesajKonu: Geri: alacakaranlık 1. kitap   alacakaranlık  1. kitap Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 4:53 pm

İlk başta tamamen okumam ben bunu modundaydım ama daha sonra merakıma yenik düşerek okudum ve hasta kaldım.Süper bir kitap.Yeni nesil Vampir hikayesi diye buna derim.
Yalnız Epsilon tarafından çevrilen baskısında 20 sayfası eksik o yüzden biraz sitemkarımdır bu kitapta.

alacakaranlık 1. kitap
1 sayfadaki 1 sayfası